jok.lt

Pradžia Pagalba
Kaip parašyti straipsnį? Spausdinti El. paštas
Visų pirma jums reikia prisijungti prie svetainės. Tuomet iš Vartoto meniu pasirinkite Naujas straipsnis. Atsiras naujo straipsnio įvedimo langas. Viršuje įrašykite straipsnio pavadinimą. Žemiau esančiame lange parašykite patį straipsnį.

Dėmesio! Patartina straipsnį visų pirma parašyti tekstų redagavimo programa (pvz. Microsoft Word), o vėliau jį tik nukopijuoti į šį langą. Taip bus išvengta galimo straipsnio praradimo ryšio nutrūkimo ar naršyklės klaidos atveju.


Žemiau pasirinkite tinkamiausią kategoriją pagal jūsų straipsnio temą.

Jeigu norite, kad straipsnio autorius būtų nurodytas ne jūsų prisijungimo, o kitoks vardas, tuomet įrašykite jį laukelyje Autoriaus slapyvardis. Pavyzdžiui, jūs prisiregistravote svetainėje vardu "vardas005", tačiau norite, kad prie straipsnio matytųsi jūsų tikras vardas "vardenis pavardenis". Tuomet šį vardą ir įrašykit minėtame laukelyje.

Žemiau esantys Meta duomenų laukeliai nėra privalomi, tačiau būtų gerai, kad užpildytumėte ir juos. Aprašymo laukelyje vienu-dviem sakiniais aprašykite apie ką yra straipsnis, o raktinių žodžių laukelyje įrašykite reikšmingiausius straipsnio žodžius atskirtus kabliataškiais.


Kaip įterpti nuorodą?

Jeigu norite į straipsnį įterpti nuorodą iš kitų svetainių, pažymėkite tekste žodį, kuris turės būti padarytas kaip nuoroda (angl. link) ir paspauskite mygtuką Insert/Edit link:

argaiv1228Atsiradusiame langelyje įrašykite adresą ir paspauskite Insert.Jeigu norite įterpti nuorodą iš jok.lt svetainės (pvz. nuorodą į kitą straipsnį), tuomet paspauskite mygtuką Linkr apačioje.


Atsiradusiame laukelyje įrašykite dalį straipsnio pavadinimo ir paspauskite search:


 

Išsirinkite reikiamą straipsnį ir paspauskite pick, tuomet Sukurti nuorodą.

 

Kaip įterpti paveiksliuką?

Paspauskite apačioje esantį mygtuką Image

 


Pasinaudodami upload funkcija įkelkite paveikslėlį iš savo kompiuterio.


 
Tuomet pasirinkite įkeltą paveikslėlį ir paspauskite Insert viršuje.

 

Jūs galite įterpti ne tik paveiksliukus bet ir video klipus iš YouTube. Kaip tai padaryti, skaitykite čia

Kai viską užbaigsite, paspauskite viršuje esantį mygtuką Išsaugoti. Greitai straipsnis taps matomas visiems svetainės lankytojams.


 

Komentuoti

Jūsų vardas:
Anraštė:
Komentaras:
Reklaminis skydelis

Šiuo metu naršo

10 svečiai (-ias, -ių)
KontaktaiJūsų pasiūlymai / BendradarbiavimasAutorinės teisės ir atsakomybėPagalba