jok.lt

Pradžia Pagalba
Kaip įvesti naują renginį? Spausdinti El. paštas
Visų pirma jums reikia prisijungti prie svetainės. Tuomet iš Vartoto meniu pasirinkite Naujas renginys. Atsiras naujo renginio įvedimo langas. Viršuje įrašykite renginio pavadinimą. Toliau jums reikės įvesti renginio vietą. Paspauskite vieną iš trijų mygtukų:
  • Įvesk naują vietą - šiuo atveju atsiras naujos vietos įvedimo langas. Užpildykite visus laukelius ir paspauskite išsaugoti. Dėmesio: prieš įvesdami naują vietą, įsitikinkite, kad tokios vietos nėra. Pvz. jūs žinote, kad renginys vyks Vingio parke. Neskubėkite įvesti naują vietą „Vingio parkas“, gal kažkas tai jau padarė ir jums užtenka tik pasirinkti ją iš sąrašo. 
  • Vietos nėra - prie renginio aprašymo vietos nenurodysite. Galbūt vieta nėra konkreti arba galbūt viskas taip akivaizdu, kad tiesiog nėra būtina papildomai nurodyti, kur viskas vyks.
  • Pasirinkite - šiuo atveju galite pasirinkti vietą iš sąrašo.

Toliau parinkite renginio tipą, bei nurodykite renginio datą (būtina). Pabaigos datos bei laiko galima ir nenurodyti.

Pasirinkite, ar leisti vartotojų registraciją. Jeigu taip, tuomet kiekvienas svetainės lankytojas prie šio renginio aprašymo matys mygtuką Registruotis. Paspaudus mygtuką vartotojas bus užregistruotas į renginį. Visi galės matyti, kas jau užsiregistravo į vieną ar kitą renginį. Tai ypač naudinga, jeigu ketinate pranešti apie nedidelį asmeninį renginį ir jums svarbu matyti, kas ketina dalyvauti. Jeigu pasirinksite Leisti vartotojams atšaukti registraciją, tuomet vartotojai galės ne tik registruotis, bet ir panaikinti savo registraciją.

Laukelyje Pasikartojimas galite nurodyti, kaip dažnai renginys pasikartos. Žemiau galite prikabinti renginio piešinėlį (dydis – ne daugiau 100 kb), bei įvesti aprašymą.

Kai viską užbaigsite, paspauskite viršuje esantį mygtuką Išsaugoti. Renginio aprašymas svetainės lankytojams taps matomas iš karto.

argaiv1228

Dėmesio! Labai svarbu nurodyti visus privalomus duomenis. Kitaip renginio aprašymas nebus išsaugotas. Dar kartą patikrinkite, ar nurodėte:
  • Renginio pavadinimą
  • Renginio vietą (arba paspaudėte Vietos nėra)
  • Renginio tipą
  • Datą
  • Jeigu ketinate prikabinti piešinėlį (nuotrauką), įsitikinkite, kad jo dydis ne daugiau 100 kb.

 

Komentuoti

Jūsų vardas:
Anraštė:
Komentaras:
Reklaminis skydelis

Šiuo metu naršo

15 svečiai (-ias, -ių)
KontaktaiJūsų pasiūlymai / BendradarbiavimasAutorinės teisės ir atsakomybėPagalba